Obciążenia środowiskowe, promieniowanie geopatyczne

Obciążenia środowiskowe, promieniowanie geopatyczne i elektrosmog

Nasze środowisko oraz warunki, w jakich mieszkamy i pracujemy mają ogromny wpływ na nasze zdrowie oraz samopoczucie. W obecnym świecie jesteśmy bombardowani wszechobecną chemią, nawozami sztucznymi i różnego rodzaju toksynami. Istotnym, a często też bagatelizowanym zagrożeniem jest również promieniowanie geopatyczne i elektromagnetyczne.

Umów Wizytę Online Bezpłatna Konsultacja Telefoniczna

Bezpłatna Konsultacja Telefoniczna, Rejestracja (8.00 - 20.00) tel:
+48 696 088 099
Promieniowanie geopatyczne, wpływ na zdrowie

Jest naturalnym promieniowaniem podziemnych żył wodnych, szczególnie niebezpieczne są krzyżujące się cieki wodne oraz siatki, uskoków geologicznych, podziemnych próżni czy słabszych w oddziaływaniu złóż niektórych minerałów (węgiel, ropa naftowa, żelazo, pierwiastki promieniotwórcze). Promieniowanie geopatyczne nie musi być zawsze powodem danej choroby, ale z pewnością jest dużym stresem dla organizmu, obciążeniem którego nie zauważamy, a z którym nasz organizm musi walczyć każdego dnia. Może być istotną blokadą w zdrowieniu podczas leczenia homeopatycznego ponieważ znacznie osłabia pacjenta. Są blokadą w drodze po zdrowie.

Doświadczenie pokazuje, że osoby z chorobami przewlekłymi i licznymi dolegliwościami, które po długotrwałym i bezskutecznym leczeniu skrócili przebywanie w miejscach o wysokim promieniu geopatycznym do minimum np. przestawiając łóżko, wstawiając odpromiennik czy przesuwając biurko, szybko powrócili do zdrowia, a terapia, która dotąd okazywała się mało skuteczna, zaczęła przynosić doskonałe efekty. Oddziaływania promieniowania geopatycznego osłabiają cały system odpornościowy.
 
Promieniowanie elektromagnetyczne, wpływ na zdrowie

Żyjąc w dobrobycie dzisiejszej cywilizacji w pełni korzystamy ze zdobyczy techniki. Niestety choć jesteśmy świadomi zagrożeń tego promieniowania często o nim zapominamy. Wywołują je urządzenia elektryczne (telewizory, telefony komórkowe, radia, mikrofalówki itd.) i konstrukcje przewodzące prąd, zwłaszcza słupy wysokiego napięcia, ale i przewody elektryczne biegnące w ścianie.

Duże zagrożenie niosą ze sobą wysokie dawki promieniowania skoncentrowane w krótkim czasie np. tomografia, rentgen, mammografia. Np. tomografia komputerowa głowy to 219 dni bezustannego naturalnego promieniowania skoncentrowane w bardzo krótkim czasie. Promieniowanie to kumuluje się w organizmie, który nie jest w stanie usunąć tak dużej dawki. Następuje osłabienie i degeneracja organizmu. Natomiast promieniowanie silnie radioaktywne np. radioterapia powoduje mutacje genetyczne, ale i uszkadza układ hormonalny i limfatyczny.

Elektrostres niesie za sobą duże zagrożenie gdyż uszkadza komórki i DNA, oraz znacznie osłabia procesy detoksykacji organizmu. Jak pokazały badania na 20 dzieciach autystycznych nawet kilkugodzinny pobyt w klinice 2 - 3 razy w tyg. gdzie wyeliminowano wszelkie promieniowanie elektromagnetyczne przez okres kilku tygodni znacznie poprawił ilości usuwanych metali ciężkich w moczu.
 
Najczęstsze objawy nadmiernego wpływu promieniowania:

  • chroniczne bóle głowy
  • zmiany bicia pulsu
  • ciągłe zmęczenie, problemy z koncentracją
  • brak energii, apatia
  • bezsenność
  • dolegliwości reumatyczne
  • zaburzenia morfologii
  • zaburzenia układu nerwowego
  • nowotwory

 Jeśli cierpisz na chroniczne problemy ze zdrowiem, warto zrobić test na obciążenia środowiskowe.


Umów Wizytę Online Bezpłatna Konsultacja Telefoniczna

Bezpłatna Konsultacja Telefoniczna, Rejestracja (8.00 - 20.00) tel:
+48 696 088 099