Leczenie Uzależeń Tychy

Terapia uzależnień

Metoda biorezonansowa (zastosowanie aparatu Bicom) stanowi jeden ze skuteczniejszych sposobów rzucenia palenia. Wygaszenie głodu nikotynowego, alkoholowego lub słodyczy następuje nawet w trakcie pierwszej sesji, dzięki użyciu specjalnego programu. Głód ustępuje zazwyczaj w czasie od dwóch do dwunastu godzin, a kolejnego dnia rano odczuwalna jest wyraźna ulga. W trakcie kolejnych 10-14 dni pacjent mierzy się już wyłącznie z uzależnieniem psychologicznym w postaci, na przykład, odruchu sięgania po papierosa.

Umów Wizytę Online Bezpłatna Konsultacja Telefoniczna

Bezpłatna Konsultacja Telefoniczna, Rejestracja (8.00 - 20.00) tel:
+48 696 088 099


Terapia antynikotynowa

Inicjacja procesu oczyszczania tkanek z toksyn jest istotnym elementem terapii antynikotynowej. Objawia się potliwością i wzmożonym pragnieniem po ukończeniu sesji. Z tej przyczyny zaleca się spożywanie dużych ilości wody o wysokiej jakości, jak i bezwzględne unikanie dymu tytoniowego. W celu wzmocnienia terapii, pacjent dostaje specjalistyczne urządzenie Bicom Chip, naklejane w miejscu wskazanym przez terapeutę. Dzięki Bicom Chip terapia zostaje wydłużona nawet do trzech tygodni.
Większość pacjentów skutecznie rzuca palenie w następstwie terapii biorezonansowej. Zdarza się jednak, że trzeba przeprowadzić więcej niż jeden seans terapeutyczny. Zazwyczaj odbywa się to po miesiącu, jeśli pacjent odczuwa taką potrzebę. Terapia nie przynosi efektów przede wszystkim u osób, które tak naprawdę nie wykazują chęci rzucenia palenia.

Negatywny wpływ palenia tytoniu
Według statystyk WHO, palenie tytoniu zabija corocznie około 6 milionów osób na całym świecie. Dym tytoniowy zawiera aż 40 związków rakotwórczych, jak i wiele innych toksycznych substancji. Wyniki badań pokazują, że statystyczny palacz umiera 10 lat szybciej niż osoby niepalące. Typowe choroby występujące u palaczy to: rak płuc, krtani, jamy ustnej, rozedma płuc, miażdżyca, choroba niedokrwienna serca, wrzody żołądka i dwunastnicy, nadciśnienie tętnicze, zawał mięśnia sercowego, astma oskrzelowa, problemy z płodnością.
Chociaż każdy zdaje sobie sprawę z ogromnej szkodliwości palenia, to nadal ponad 20% Polek i 30% Polaków nie potrafi odmówić sobie papierosa. Smutne jest to, że w tym gronie jest wiele młodych osób. Zerwanie z nałogiem stanowi spore wyzwanie, gdyż papierosy uzależniają nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. Oczywiście, nawet po wielu latach tkwienia w nałogu warto rzucić palenie! Organizm jest w stanie pozbyć się toksyn i niemal stuprocentowo się zregenerować.

UWAGA!
W celu zwiększenia siły terapii, należy przynieść na sesję swój ulubiony alkohol, papierosy bądź słodycze. Zazwyczaj terapia antynikotynowa wymaga od jednej do trzech sesji w odstępach trzy- lub czterotygodniowych. Terapia antyalkoholowa wymaga od ośmiu do dziesięciu spotkań.


Umów Wizytę Online Bezpłatna Konsultacja Telefoniczna

Bezpłatna Konsultacja Telefoniczna, Rejestracja (8.00 - 20.00) tel:
+48 696 088 099