Skuteczne usuwanie pasożytów

Skuteczne usuwanie pasożytów metodą biorezonansu

Testy na pasożyty oraz usuwanie ich przy pomocy biorezonansu elektromagnetycznego

Biorąc pod uwagę ogół ludzi, to większość jest zainfekowana rozmaitymi pasożytami temat ten dotyczy również dzieci. Jeśli chodzi o dzieci to blisko 95% z nich ma od jednego do pięciu różnych pasożytów.

Pasożyty wytwarzają dużą ilość toksyn które obciążają nasz system odpornościowy oraz powodują bardzo wiele różnych problemów ze zdrowiem.

Mogą występować nie tylko w jelitach ale także trzustce, wątrobie, śledzionie, płucach, mózgu, mięśniach oraz  stawach, skórze, prowadząc do niewydolności tych organów.

Ich obecność powoduje anemię, alergię, przewlekłe zmęczenie, problemy z utrzymaniem wagi, depresję, problemy z zajściem w ciążę, astmę oskrzelową a także wiele różnych innych schorzeń.

Wymienione objawy mogą zostać błędnie zinterpretowane jako inne jednostki chorobowe a to utrudnia odpowiednie leczenie. Między innymi dlatego też że przeprowadzone badania z krwi oraz kału są mało wiarygodne

Specjaliści medycyny naturalnej sugerują aby odrobaczyć organizm zanim rozpoczniemy właściwe leczenie. Usunięcie pasożytów wzmacnia nasz system immunologiczny a także powoduje wyciszenie różnych objawów chorobowych które miały miejsce wcześniej. Między innymi ustępują bóle głowy, bóle menstruacyjne, ataki duszności, poprawia się jakość snu.

Umów Wizytę Online Bezpłatna Konsultacja Telefoniczna

Bezpłatna Konsultacja Telefoniczna, Rejestracja (8.00 - 20.00) tel:
+48 696 088 099



 
Jak działa terapia biorezonansowa jeśli chodzi o eliminacje pasożytów?

Wykorzystując fizyczne zjawisko drgań własnych pacjenta a także częstotliwości terapeutyczne możemy zmienić środowisko w organizmie które stanie się nieprzyjazne dla pasożytów. Dzięki temu pasożyt zostanie z organizmu wydalony. Terapia biorezonansu elektromagnetycznego wzmacnia organizm aby miał siły na to by uporać się z pasożytami w przyszłości jeśli dojdzie do ponownego zakażenia.

Objawy zakażeń pasożytniczych u człowieka

Objawy te są zależne od tego z jakim pasożytem mamy do czynienia oraz w jakim miejscu  się znajduje.

Objawy zakażeń pasożytniczych u kobiet:

zapalenie pęcherza moczowego, parcia naglące, mięśniaki, bolesne miesiączki, zapalenie jajników, torbiele oraz cysty.

Objawy zakażeń pasożytniczych u mężczyzn:

Przerost gruczołu krokowego, zapalenie prostaty, zapalenie pęcherza oraz parcia naglące, impotencja, torbiele, kamica nerkowa.

Ogólne objawy zakażeń pasożytniczych:

zgrzytanie zębami w nocy, bóle głowy, biegunki oraz zaparcia, problemy z oddychaniem (astma) bóle mięśni oraz stawów, zmiany skórne, problemy ze snem, wzdęcia, łamliwość paznokci, nerwowość, wypadanie włosów.

Testy które wykonujemy pokażą czy mamy do czynienia z:

  • Ameby  to pierwotniaki które mogą wywołać rozmaite procesy zapalne w organizmie lokalizacja to układ pokarmowy, układ nerwowy. Można zarazić się przez glebę, niedomyte owoce oraz warzywa a także brudną wodę

  • Babesie należą do jednokomórkowych organizmów które mogą występować razem z boreliozą która jest przenoszona przez kleszcze, nimfy, meszki, muchy końskie a nawet komary

  • Tasiemce należą do rodziny robaków płaskich jeśli chodzi o źródło zakażenia to może nastąpić przez nieumyte ręce i to nie tylko własne ale także sprzedawców lub kucharzy. Produkty którymi możemy się zarazić to szynka, parówki, wołowina, wieprzowina, drób, kurze jaja, ryby

  • Tasiemiec uzbrojony – Taenia solium

  • Tasiemiec nieuzbrojony – Taenia saginata

  • Tasiemiec karłowaty – Hymenolepis nana

  • Tasiemiec bąblowcowy - Echinococcus granulosus

  • Tasiemiec psi - Dipylidium caninum

  • Bruzdoglowiec szeroki - Diphyllobothrium latum

  • Przywry najczęściej możemy znaleźć je w żołądku, trzustce, wątrobie, śledzionie oraz jelitach. Zarazić możemy się jedząc niedomyte owoce oraz warzywa. Uwielbiana przez pacjentów potrawa jaką jest sushi często bywa źródłem zakażenia przywrą kocią.

  • Motylica wątrobowa – Fasciola hepatica

  • Przywra jelitowa – Fasciolopsis buski

  • Przywra kocia – Opistorchis Felineus (przewody żółciowe, wątroba, pęcherzyk żółciowy)

  • Przywra trzustki – Eurytrema pancreaticum

  • Przywra chińska – Clonorchis sinensis

  • Przywra płucna - Paragonimus africanus

  • Przywra żylna - Schistosoma mansoni

  • Giardia Lamblia – może występować w pęcherzyku żółciowym, dwunastnicy, żołądku, wątrobie. Żródlem zakażenia może być obgryzanie paznokci, oblizywanie dłoni, piaskownica, ziemia.

Umów Wizytę Online Bezpłatna Konsultacja Telefoniczna

Bezpłatna Konsultacja Telefoniczna, Rejestracja (8.00 - 20.00) tel:
+48 696 088 099