Terapia przeciwbólowa

Terapia przeciwbólowa – w jaki sposób możemy wygrać z bólem

Wtedy kiedy pojawia się ból  to procesy zaawansowanych zmian chorobowych mogą być już znaczne, konieczne jest szybkie działanie skierowane na przyczynę bólu. Szczególnie dlatego, ponieważ bywa on bardzo uciążliwy oraz pogarsza nasz komfort życia. Medycyna akademicka bardzo  często jest bezradna i jedynie co to proponuje stosowanie leków przeciwbólowych oraz przeciwzapalnych np. sterydów. Preparaty te działają destrukcyjnie na nasze zdrowie generując w przypadku długotrwałego ich stosowania dodatkowe zagrożenie dla osoby je stosującej np. perforacja przewodu pokarmowego, osteoporoza posterydowa, jaskra posterydowa i inne. W naszym gabinecie stosujemy terapie przeciwbólowe które radzą sobie zarówno z bólami  przewlekłymi jak i o podłożu ostrym. Medycyna akademicka ma problem z usuwaniem dolegliwości związanych z bólem kostno - stawowym.

Umów Wizytę Online Bezpłatna Konsultacja Telefoniczna

Bezpłatna Konsultacja Telefoniczna, Rejestracja (8.00 - 20.00) tel:
+48 696 088 099
Terapia z wykorzystaniem urządzenia Bicom Optima lub Fscan 4  pomaga w łagodzeniu lub eliminacji:
Przewlekłych dolegliwości ze strony układu ruchu. Które mogą być związane z następującymi chorobami takimi jak:

  • RZS
  • Rwa kulszowa
  • Dyskopatia
  • Bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa
  • Inne stany zapalne
  • Łokieć tenisisty

Bóle napadowe, takie jak:

  • bóle migrenowe
  • ból uszu
  • bóle menstruacyjne
  • bóle zębów

Jeśli nie chcesz pogarszać swojego stanu zdrowia stosując przewlekle leki przeciwbólowe lub przeciwzapalne, które działają w sposób destrukcyjny na Twój organizm, spróbuj zlokalizować co jest  źródłem Twoich dolegliwości. W naszym gabinecie dzięki  szczegółowym oraz dokładnym testom zlokalizujemy precyzyjnie co jest przyczyną  zmian chorobowych u Ciebie.

Wykorzystując odpowiednie programy terapeutyczne w urządzeniu Bicom Optima lub Fscan 4 poprzez elektrody wysyłamy choremu organizmowi bardzo precyzyjne indywidualne częstotliwości, dzięki którym będą one działać wygaszająco na problemy chorobowe tak by ostatecznie je usunąć. Przy okazji specjalny Bicom Chip który naklejamy na ciele i dzięki temu terapia zostaje wydłużona w czasie między wizytami.  Bicom Chip zawiera zapis całej sesji terapeutycznej w jakiej dana osoba uczestniczyła. Bicom Chip po  skończonej wizycie naklejamy w miejscu które wskaże nam terapeuta. Urządzenie Bicom Optima ma wbudowany drugi kanał terapeutyczny przy pomocy którego terapeuta może włączyć programy które działają wspomagająco na przyczynę dolegliwości bólowych np. eliminacja stanów zapalnych, obciążenia grzybicze lub bakteryjne a także inne.


Umów Wizytę Online Bezpłatna Konsultacja Telefoniczna

Bezpłatna Konsultacja Telefoniczna, Rejestracja (8.00 - 20.00) tel:
+48 696 088 099