Terapia przy chorobach przewlekłych

Terapia przy chorobach przewlekłych

Choroby przewlekłe, zwane też chronicznymi, to najczęstszy powód zgonów na świecie. Według statystyk Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), przyczyną jest długotrwały utajony rozwój chorób przewlekłych. Konsekwencją takiego stanu rzeczy jest postawienie diagnozy dopiero w stadium zaawansowanego rozwoju, gdy medycyna akademicka jest już właściwie bezsilna.

Umów Wizytę Online Bezpłatna Konsultacja Telefoniczna

Bezpłatna Konsultacja Telefoniczna, Rejestracja (8.00 - 20.00) tel:
+48 696 088 099


Jak choroby przewlekłe wpływają na komfort naszego życia? W ogromnym stopniu pogarszają nasze samopoczucie, jak i sprawność ruchową. Pozbawiają nas sił i chęci do życia. Nierzadko zdarza się, że pojawiają się już w młodym wieku, przez lata rozwijając się w utajeniu. Kiedy wycieńczony organizm zaczyna wysyłać nam sygnały w postaci objawów choroby, tradycyjne metody leczenia okazują się zawodzić, dodatkowo obciążając jeszcze nasze ciało. Wśród seniorów osłabienie organizmu jest już na tyle intensywne, że pojawia się zjawisko zwane wielochorobowością.

Typowe choroby przewlekłe:

  • nowotwory

  • reumatoidalne zapalenie stawów

  • choroby układu krążenia

  • cukrzyca

  • przewlekłe choroby układu oddechowego

  • osteoporoza

  • choroby autoimmunologiczne (choroba Hashimoto, celiakia, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, choroba Leśniewskiego-Crohna, toczeń rumieniowaty)

Jak w chorobach przewlekłych działają biorezonans i terapia wspomagająca?

Przedstawiamy Państwu ofertę terapii wspomagających przeprowadzanych przy zastosowaniu nowoczesnej aparatury: Bicom Optima i Fscan 4. Terapia ma na celu znormalizowanie oraz usprawnienie pracy organizmu już na poziomie komórkowym, jak i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania narządów oraz układów. Wspiera organizm w oczyszczaniu i eliminuje patogeny (wirusy, bakterie, grzyby) będące powszechną przyczyną rozwoju chorób przewlekłych.

Terapia jest zawsze dopasowana do indywidualnych potrzeb pacjenta. Zazwyczaj w ramach jednego cyklu terapeutycznego wykonuje się od siedmiu do dziesięciu zabiegów. Ich częstotliwość dobiera się do stanu pacjenta. W przypadku stanów ostrych sesje przeprowadza się średnio raz na 2-3 dni, natomiast w przypadku stanów chronicznych raz na tydzień. Po ukończeniu cyklu terapeutycznego zaleca się przeprowadzenie terapii podtrzymującej raz lub dwa w miesiącu.

Istotnym uzupełnieniem terapii jest użycie Bicom Chipa, urządzenia mającego za zadanie wydłużenie czasu działania terapii. Zostaje na nim zapisany magnetyczny wzór częstotliwości (BMF) wraz z dynamicznym pakietem mikroimpulsów (DMI), które zostały zastosowane u danego pacjenta. Plaster z chipem nakleja się w miejscu zaleconym przez terapeutę. Bicom Chip działa na organizm w czasie pomiędzy spotkaniami, a później aż do trzech tygodni po zakończeniu cyklu terapeutycznego.


Umów Wizytę Online Bezpłatna Konsultacja Telefoniczna

Bezpłatna Konsultacja Telefoniczna, Rejestracja (8.00 - 20.00) tel:
+48 696 088 099