• Opinie Pacjentów

Opinie Pacjentów

Agnieszka
Trafiłam do pana Dariusza w lutym tego roku zupełnie przypadkowo chyba jako "ostatnia deska ratunku".Nie potrafiłam poruszać się samodzielnie i tak już z lepszymi i gorszymi chwilami walczyłam przez ostatni rok. Wszystkie postawione diagnozy okazywały się nie trafione. U pana Dariusza okazała się, iż mam boleriozę, bartonellę itp. Jeszcze tego samego dnia po testach moje "zasiedziałe towarzystwo" przeszło atak prądami. Dodatkowo restrykcyjna (ale do przeżycia) dieta i kompleks witamin i min raz w tygodniu spotkanie u pana Dariusza. Jestem chyba po 6 spotkaniu i czuję się o niebo lepiej. Już dwa spotkania wczesniej pojawiłam się w gabinecie sama,bez wsparcia męża. Dla mnie to mega sukces!!! Co do pana Dariusza to stwierdzamy jednogłośnie z mężem, iż jest to bardzo oczytany, z niesamowitą wiedzą medyczną i nie tylko, ludzki, wygadany fachowiec i do tego z poczuciem humoru. Każda wizyta (2-3 godz) przebiega sympatycznie, pouczająco i efektywnie:) POLECAMY I ZA TO CO JUŻ OSIĄGNIETE DZIĘKUJEMY.
*****
Agnieszka
Paweł Jankowski
Polecam p. Darka rzuciłem palenie, mimo wielu prób. Zabieg skuterczny
*****
Paweł Jankowski
Bartosz Michałkiewicz
Witam, W moim odczuciu, miejsce naprawdę godne polecenia, jestem potraktowany profesjonalnie i efektywnie odczulony już na najbliższe pół roku, bez poniesienia dodatkowych kosztów na inne leki farmakologiczne. Zachęcam do kontaktu z p. Dariuszem i odwiedzenia tego miejsca. Pozdrawiam
*****
Bartosz Michałkiewicz
Agnieszka Dembek
Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście do pacjenta. Pan Darek to naprawdę fachowiec w swojej dziedzinie. Od dawna mam problemy z zatokami, a po zabiegach jak ręką odjął. Bardzo polecam.
*****
Agnieszka Dembek
Kamila Bachowska
Uczęszczałam do Pana Darka na odczulania urządzeniem Bicom Optima i efekty są naprawdę spektakularne. Od wielu lat borykałam się z mocnym uczuleniem na roztocza, a zatoki miałam regularnie zatkane. Po sesji 3 zabiegów jak ręką odjął. Bardzo polecam! Dodatkowo Pan Darek jest bardzo sympatyczny! :)
*****
Kamila Bachowska
BACHAP100
Gdyby się dało dałabym 10 gwiazdek. Pan Dariusz jest jednym z najbardziej kompetentnych specjalistöw, których dane mi było poznać. Wiedzą poparta wieloletnią praktyką w zakresie medycyny jest na imponującym poziomie. Przy tym wszystkim Pan Dariusz jest niezwykle skromnym człowiekiem. Inwestuje w top level sprzęt oraz permanentnie się dokształca. Dla mnie największym atutem Pana Darka są jego umiejętności terapeutyczne Psychologowie powinni się od niego uczyć. POLECAM Z PEŁNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ😄👌✅
*****
BACHAP100
Joanna Witkowska
Polecam !! Profesjonalnie, terminowo, miła obsługa
*****
Joanna Witkowska
Dawid Hanzel
Terapie w gabinecie w bardzo milej atmosferze. Wiedza jaką posiada Pan Darek jest na wysokim poziomie.Do gabinetu przyszlem z boreliozą. Bolaly mnie stawy, bylem wyczerpany, nieskoncentrowany... Po 1.5 miesiacach skutecznej terapi czuje sie znacznie lepiej. Badanie urzadzeniem wykazalo znaczne efekty w tak krotkim czasie. Serdecznie polecam i pozdrawiam
*****
Dawid Hanzel
Iwona Leśny
Bardzo profesjonalne podejście, miła atmosfera oraz szczegółowe wytłumaczenie problemu z którym dotarłam do gabinetu a jest nim borelioza. Otrzymałam dokładne zalecenia co do dalszej terapii. Polecam serdecznie wszystkim którzy też mają taki problem.
*****
Iwona Leśny
Dariusz Smoleń
Ogromna wiedza w temacie przywracania zdrowia w połączeniu z fachowością oraz bardzo miłą atmosferą w gabinecie. Polecam wszystkim którzy naprawdę chcą się wyleczyć a nie tylko pozbyć objawów.
*****
Dariusz Smoleń