• Biorezonans - BICOM OPTIMA

Biorezonans (BRT) - Bicom Optima

W każdym żywym organizmie,  żywe materie składają się prawie w stu procentach z cząstek energii. Poszczególne cząsteczki mają swoją określone długości oraz częstotliwości fal elektromagnetycznych na których drgają. Poszczególne komórki w organizmie wysyłają oraz odbierają zakresy fal elektromagnetycznych o ściśle sprecyzowanych wzorcach. Jeśli organizm jest zdrowy to takie komórki porozumiewają się między sobą bez żadnych zakłóceń

 

Biorezonans Tychy Brt

Jeśli weźmiemy pod uwagę bakterie, toksyny lub jakieś alergeny to mają one ściśle sprecyzowaną  wyłącznie dla niech falę elektromagnetyczną która posiada określony wzorzec oraz długość.

Kiedy w organizmie pojawi się niewłaściwa substancja to wtedy następuje zakłócenie przepływu informacji  pomiędzy komórkami. taka sytuacja może się przedłużać w wyniku czego mogą pojawić się symptomy chorobowe.

Bicom Optima wykorzystuje terapeutyczne częstotliwości po to by zwalczać te patogenne oraz zaburzające naturalną homeostazę czynniki. Patologiczna częstotliwość jest redukowana, a toksyna eliminowana do momentu zupełnego usunięcia z organizmu.

Zakresy częstotliwości powracają do prawidłowych wzorców a także zostają przywrócone prawidłowe komunikacje międzykomórkowe. Ciało odzyskuje równowagę co przekłada się na możliwość samoleczenia oraz samoregulacji.

  Gabinet nie prowadzi działalności medycznej, nie stawia diagnoz medycznych i nie leczy w rozumieniu medycyny akademickiej. W gabinecie wykonujemy specjalistyczne testy oraz terapie związane z biorezonansem elektromagnetycznym. Testy oraz terapie nie zastępują wizyty lekarskiej oraz klasycznych badań medycznych. Testy potwierdzają obecność określonych drgań boiorezonansowych.


Umów Wizytę Online Bezpłatna Konsultacja Telefoniczna

Bezpłatna Konsultacja Telefoniczna, Rejestracja (8.00 - 20.00) tel:
+48 696 088 099


Biorezonans Tychy, ul. Budowlanych 35, gabinet nr 47 II piętro, 43-100 Tychy